O kancelarii

Kancelaria Prawa Kanonicznego DIGNITAS jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się kancelarii w Polsce, specjalizujących rozmowach procesowych o stwierdzenie nieważności małżeństwa.

Maciej Góral

Prawnik, kanonista specjalizujący się w procesach o stwierdzenie nieważności małżeństwa. Członek Stowarzyszenia Kanonistów Polskich, a także Korpusu Adwokatów Kościelnych w Polsce. Absolwent Wydziału Prawa Kanonicznego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończył również studia na Wydziale Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego w Warszawie na kierunku prawo. Posiada tytuł licencjata prawa kanonicznego (zgodnie z Konstytucją Apostolską Sapientia Christiana z 1979 roku. Realizując swoją pasję jaką jest prawo kanoniczne, obecnie kontynuuje naukę przygotowując rozprawę doktorską w ramach studiów doktoranckich.

 

Nasi Partnerzy

Mamy świadomość, jak ważne i zarazem osobiste wyzwania stają przed Państwem w obliczu procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa. Wiemy także, że oprócz fachowej wiedzy liczą sie porozumienie i poczucie wspólnego celu.

Rafał Szulta

Adwokat

Absolwent studiów magisterskich prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu i studiów podyplomowych (LL.M.) z zakresu prawa europejskiego na Uniwersytecie Saarlandzkim, Instytutu Europejskiego w Saarbrücken/Niemcy – specjalizacja prawo karne i prawo mediów.

Małgorzata Ratajczyk – Góral

Psycholog

Specjalizuje się w prowadzeniu terapii indywidualnej, par oraz rodzin w paradygmacie systemowym. Ukończyła studia na Wydziale Nauk Społecznych UAM w Poznaniu, kierunek psychologia, specjalność :psychologia kliniczna człowieka dorosłego Studia Podyplomowe z Zakresu pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii UAM w Poznaniu.

Michał Poczmański

Adwokat kościelny

Prawnik, adwokat kościelny specjalizujący się w procesach o stwierdzenie nieważności małżeństwa. Członek Stowarzyszenia Kanonistów Polskich. Absolwent Wydziału Prawa Kanonicznego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.